skip to Main Content

Het bestuur van Succulenta aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele fouten in de verstrekte informatie.
Wijzigingen kunnen doorgegeven worden aan Debbie van den Heuvel: webmaster@succulenta.nl


Wim Alsemgeest

Contact:

Tel.: 0348-471083
Vanuit België: 00 31 348471083
e-mail: w.a.alsemgeest@hetnet.nl

–meer info–


Ludwig Bercht

Contact:

Tel.: 0344-693321
Vanuit België: 00 31 344693321
e-mail: ludwigbercht@hetnet.nl

–meer info–


Geert Borgonje

Contact:

Tel.: 0572-354045
Vanuit België: 00 31 572354045
E-mail: gwmborgonje@ziggo.nl

–meer info–


Wiebe Bosma

Contact:

Tel.: 072-5721468
Vanuit België: 00 31 72 5721468
E-mail: wiebe@xs4all.nl

–meer info–


Wolter ten Hoeve

Contact:

Tel.: 0592-341660
Vanuit België: 00 31 592341660
E-mail: woltertenhoeve@hetnet.nl en/of w.ten.hoeve@syncom.nl

–meer info–


Jos Huizer

Contact:

Tel.: 023–5842045 en/of 06-48410531
Vanuit België: 00 31 235842045
E-mail: joswhuizer@gmail.com

–meer info–


Hans Huizing

Contact:

Tel.: 0522-440717 en/of 06-10865573
Vanuit België: 00 31 522440717
E-mail: hanshuizing@xs4all.nl
Website: www.hanshuizing.nl

–meer info–


Jan Sevenster

Contact:

Tel.: 026-3213221
Vanuit België: 00 31 263213221
E-mail: jan.sevenster@zonnet.nl

–meer info–


Paul Shirley

Contact:

Tel.: 0172-462480
Vanuit België: 00 31 172462480
E-mail: paul.shirley@ziggo.nl

–meer info–


Evert Smienk

Contact:

Tel.: 06-52314805
Vanuit België: 00 31 652314805
E-mail: evertsmienk@casema.nl

–meer info–


Frank Süpplie-van der Hoff

Contact:

Tel.: 026-3250959
E-mail: epric.foundation@gmail.com

–meer info–


Nico Uittenbroek

Contact:

Tel.: 00-31(0)182-394068
E-mail: nicovera.us@online.nl

–meer info–


Andre van Zuijlen

Contact:

Tel.: +31680155553
e-mail: a.zuijlen@home.nl

–meer info–



Sprekers uit België

Albert Goossens

Contact:

Tel.: 015-310852
Vanuit Nederland: 00 32 15310852

Albert Leroy

Contact:

Tel.: 010-227628 (gsm 0474-358455)
Vanuit Nederland: 00 32 10227628
E-mail: tenerifesucculents@hotmail.com

Paul Neut

Contact:

Tel.: 02-5693151
Vanuit Nederland: 00 32 25693151
E-mail: paronoto.neut@skynet.be



Sprekers uit Duitsland

Uwe Beyer

Contact:

Tel.: 02655-3614
Vanuit Nederland: 00 4926553614
E-mail: info@conos-paradise.com

Back To Top